Můžeme Vám s radostí a hrdostí oznámit, že se naše značka BODYBE stala hrdým a jedním z hlavních partnerů soutěže Česká Miss 2020 a také součástí dárkové krabičky Beauty Inside. Soutěž krásy Česká Miss byla pro nás od počátku velkou inspirací a právě díky ní jsme vybrali jako oficiální tvář značky BODYBE v roce 2017 Českou Miss 2015 Nikol Švantnerovou.

Těšíme se na vzájemnou spolupráci. Petr Boura | Brand Manager

Česká Miss je jedinou a nejprestižnější národní soutěží krásy, která vítězky vysílá na přední světové soutěže – Miss Universe, Miss Earth a Miss Global. Zajímá se o ni široká veřejnost, má třicetiletou historii, vítězky se stávají významnými influencerkami na sociálních sítích, moderátorkami nebo například zpěvačkami. Jako mediálně známé osobnosti se těší celoročnímu zájmu bulvárních i lifestylových médií. Česká Miss je významná značka spojená s ženskou krásou, zdravým a moderním životním stylem.

Česká Miss si v roce 2019 prošla mnoha změnami a od mnoho let starého konceptu se významně odlišuje. Nová Česká Miss je celoroční, více online, více partnerská a více charitativní. Koncept soutěže se od základů změnil a Česká Miss již není o jednom finálovém galavečeru, ale o zachycení cesty soutěžících a vtažení veřejnosti do děje a života projektu Česká Miss v průběhu roku. Veřejnost může nahlédnout do života vítězek i – díky sociálním sítím České Miss, které se těší značné pozornosti.

Kvůli covidu se Česká Miss 2020 volit nebude!

Česká Miss 2020 se letos volit nebude. Kvůli pandemii koronaviru se pořadatelé národní soutěže rozhodli odložit pořádání na další rok. Navíc v tuto chvíli by kvůli opatřením vlády nemohlo finále ani proběhnout.

Semifinále soutěže krásy stihlo proběhnout, ale čtrnáct nejkrásnějších dívek Česka, které z něj vzešly, se utká o titul královny krásy roku 2021. Finále proběhne až příští rok.

“Finále České Miss 2020 nebude. Situace se nelepší a covidové období bohužel ničí životy mnoha lidí. Rozhodli jsme se tedy věnovat poslední měsíce tohoto roku pomoci druhým a samozřejmě s ohledem na vládní nařízení uspořádat Charitativní galavečer Česká Miss 2020 ve spolupráci s nadací Vize 97 Dagmar a Václava Havlových. Je nám opravdu ctí, že paní Havlová bude součástí akcí, které máme v plánu,” uvedla obchodní ředitelka České Miss Veronika Farářová a zároveň dodala: “O termínu konání finále České Miss 2021 vás budeme brzy informovat, v tuto chvíli je pro nás prioritní věnovat naši energii potřebným.”

Soutěž Česká Miss vybrala čtrnáct finalistek, z nichž jedna usedne na trůn královny krásy. Vzhledem k aktuální situaci se organizátoři rozhodli finále soutěže uspořádat až v příštím roce.

Česká Miss vybrala nové finalistky

Podívejte se, jak vypadají nové finalistky České Miss. Ty vzešly ze semifinále, ve kterém o postup bojovalo třicet dívek. Nejprve před porotu složenou z partnerů soutěže a bývalých vítězek předstoupily v rámci rozhovoru, následně předvedly ukázky svých volných disciplín a na závěr je čekala promenáda v plavkách.

Čtrnáct finalistek v příštích měsících čeká nejen soustředění, ale také workshopy a další partnerské akce.