ELIŠKA BUČKOVÁ, TEREZA BUDKOVÁ, KAROLÍNA KOKEŠOVÁ A KLÁRA VAVRUŠKOVÁ.TO JSOU MODELKY, JEJICHŽ JMÉNA REZONUJÍ VE SVĚTĚ MÓDY I DÍKY SOUTĚŽI ČESKÁ MISS. A TAKÉ JMÉNA DÍVEK, KTERÉ NAFOTILY NOVOU KAMPAŇ PRO HLAVNÍHO PARTNERA ČESKÉ MISS BODYBE.

Róby z ateliéru Poner jsou vždy zárukou perfektního stylingu s luxusním nádechem. Jinak tomu nebylo ani na focení další kampaně pod taktovkou České Miss. “S ateliérem Poner spolupracujeme již druhým rokem. Minulý ročník jste jejich modely mohly zaregistrovat i na finálovém galavečeru České Miss, který byl vysílán na TV Prima. Ohlasy byly velmi pozitivní a se sourozenci Ponerovými tak spolupracujeme po celý rok,” chválí si obchodní ředitelka soutěže Veronika Farářová.

O vizáž se postaral tým z Dermacolu a vlasy modelek upravili kadeřníci z Franck Provost. Z výsledného looku byli nadšeni i zástupci značky BODYBE. Právě pro ni fotografie v berounském White Castle Studiu vznikaly.

“Jsme rádi, že jsme se stali hlavním partnerem soutěže Česká Miss a prostřednictvím těchto krásných dam a vzniklé kampaně, tak můžeme představit veřejnosti naše nové produkty a cíle do budoucna,” těší se Petr Boura ze společnosti BODYBE.

Fotografie od dvorní fotografky České Miss Anny Koniaevy se velmi povedly a výsledná práce hovoří za vše. Určitě to nebyla poslední vzájemná spolupráce se značkou BODYBE.

Zdroj: Česká Miss