Oslavte s námi HALLOWEEN s 15% SLEVOU.

Při nákupu zadejte kód BOO15

VYUŽÍT SLEVU

Když se podzimní listí začne barvit do odstínů červené, oranžové a hnědé, víme, že se blíží jeden ze svátků, který přináší rozesmátou hrůzu a sladké pochoutky. Vítejte v době Halloweenu!

Věděli jste, že: 

🎃 Halloween má své kořeny v keltském svátku Samhain, který se slavil na konci sklizně a byl spojen s uvědoměním si blízkosti smrti.

🎃 Tradice řezání dýní na Halloween pochází ze starého irského folklóru o postavě s názvem Stingy Jack, který podvedl ďábla a byl potrestán tím, že musel bloudit s dýní s uhlem uvnitř jako světlo.

🎃 V USA je Halloween druhým největším komerčním svátkem po Vánocích.

🎃  Praxe “trick or treat” (sladkost nebo legrace) pravděpodobně pochází z tradice zvané “souling” v Británii a Irsku, kdy děti a chudí chodili od dveří k dveřím, prosili o „soul cakes“ výměnou za modlitbu za mrtvé.

🎃 Barvy spojené s Halloweenem jsou obvykle oranžová a černá. Oranžová je spojena s podzimem a sklizní, zatímco černá je spojena se smrtí a temnotou.

🎃 Kostýmy na Halloween původně sloužily k vystrašení zlých duchů. Dnes jsou oblíbené u dětí i dospělých a mohou být jak strašidelné, tak humorné nebo kreativní.

🎃 Ve městě New York se každoročně koná největší Halloween přehlídka v USA, na kterou přijde více než 2 miliony lidí.

🎃 Halloween je také svátkem, kdy se mnoho lidí rozhodne komunikovat s duchy. Vyvolávání duchů a spiritismus jsou časté praktiky.

Hallowenský kostým si u nás koupit nemůžete, ale můžete si vytvořit masku krásy z našeho kávového peelingu 🥳

Užijte si Halloween!

*Akce se nevztahuje na produkty ve slevě a trvá do 3.11.2023