Způsob objednání

Zboží je možné objednat na e-shopu – nonstop.

Telefonicky nebo emailem (Pondělí – Pátek | 8 – 16 hod.)

Telefonní linka: +420 777 214 314

Email: info@bodybe.cz

Způsoby placení

V našem e-shopu můžete za své objednávky platit:

Dobírka – nejpoužívanější způsob platby. Peníze za zboží platíte až při převzetí zboží hotově nebo kartou poštovnímu doručovateli (kurýrovi) nebo na poště.

Online bankovní převody (ComGate) – Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate zákazníka přesměruje do internetového bankovnictví, kam se přihlásí jako a zde potvrdí už připravený platební příkaz.

Platební karty (ComGate) – Nejrychlejší způsob zaplacení on-line. Do rozhraní Platební brány ComGate zákazník zadá číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najde v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak bude třeba zadat i číselný kódu ze SMS od banky či potvrzení Touch ID nebo Face ID, která kartu vydala.

Pokud je transakce autorizována, platba proběhne okamžitě a zboží odesíláme nejpozději následující pracovní den. Podporujeme bezpečný protokol 3D Secure. Naši pracovníci nemají přístup k údajům o vaší kartě, vše je jen v rukou banky.

Paypal – Každý uživatel systému PayPal má svůj účet, do kterého se přihlašuje obdobně jako do internetového bankovnictví. PayPal můžete v tomto případě využít k tomu, abyste nemuseli sdělovat údaje o své kartě. Váš provázaný účet PayPal s platební kartou se sám postará o to, aby vám z karty odešel k nám požadovaný obnos peněz.