Back

Samoopalující tónovací pěna korigující barvu – Dark – Cacao – 200ml

489  vč. DPH (404  bez DPH)

Vůně: Cacao

Balení: 200 ml

Přitažlivé bronzové opálení během chvilky. Samoopalovací tónovací pěna koriguje odstín pokožky a neutralizuje její zčervenání a vytváří tím přirozenější samoopálení v středně tmavém odstínu.

Doporučení: odstín Dark je vhodný pro tmavší odstín pokožky.

Díky obsaženému bronzeru je aplikace velmi snadná a rovnoměrná, okamžitě vidíte, kam jste již přípravek nanesli.

Bronzer vydrží na pokožce celý den a je odolný proti otěru. Večer po jeho smytí vám zůstane dlouhotrvající a přirozené samoopálení.

 

Skladem

Doručení k vám na adresu přes GLS/Zásilkovnu - zítra

Doručení na výdejní místo GLS Parcelshop/Zásilkovna - zítra–26.09.

Popis

Popis

Použití:

Před použitím dobře protřepte. Poté naneste malé množství pěny na aplikační rukavici a jemnými krouživými pohyby rovnoměrně rozetřete po pokožce celého těla. Začněte ideálně od oblasti lýtek a pokračujte směrem nahoru. Chcete-li se vyhnout pruhům na kolenou a loktech, při aplikaci tato místa ohněte. Na závěr přejeďte již sušší rukavicí hřbety rukou, prsty a nárty.

Opálení nechte vyvíjet po dobu 4–6 hodin. Během této doby se vyhněte kontaktu s vodou nebo nanášení jiných produktů na pokožku. Po uplynutí doby působení opláchněte pokožku vlažnou vodou bez použití kosmetických přípravků.

Upozornění:

Uchovávejte mimo dosah dětí. Neobsahuje ochranné UV filtry, nechrání před slunečním zářením.

Složení:

Aqua, Polysorbate 20, Dihydroxyacetone, Cocamidopropyl Betaine, Erythrulose, Parfum, Caramel, Aloe Barbadensis Leaf Powder, Hydrolyzed Silk, Glycerin, Panthenol, Sodium Hyaluronate, Phenoxyethanol (and) Ethylhexylglycerin.