Samoopalující tónovací pěna korigující barvu – Light – Cacao – 200ml

489  vč. DPH (404  bez DPH)

Vůně: Cacao

Balení: 200 ml

Přitažlivé bronzové opálení během chvilky. Samoopalovací tónovací pěna koriguje odstín pokožky a neutralizuje její zčervenání a vytváří tím přirozenější samoopálení v lehce tmavém odstínu.

Doporučení: odstín Light je vhodný pro velmi světlou pokožku.

Díky obsaženému bronzeru je aplikace velmi snadná a rovnoměrná, okamžitě vidíte, kam jste již přípravek nanesli.

Bronzer vydrží na pokožce celý den a je odolný proti otěru. Večer po jeho smytí vám zůstane dlouhotrvající a přirozené samoopálení.

 

Skladem

Doručení k vám na adresu přes Zásilkovnu - 22.05.

Doručení na výdejní místo Zásilkovna - 22.05.–23.05.

Katalogové číslo: BB116 Kategorie: , , , ,
Popis

Popis

Použití:

Před použitím dobře protřepte. Poté naneste malé množství pěny na aplikační rukavici a jemnými krouživými pohyby rovnoměrně rozetřete po pokožce celého těla. Začněte ideálně od oblasti lýtek a pokračujte směrem nahoru. Chcete-li se vyhnout pruhům na kolenou a loktech, při aplikaci tato místa ohněte. Na závěr přejeďte již sušší rukavicí hřbety rukou, prsty a nárty.

Opálení nechte vyvíjet po dobu 4–6 hodin. Během této doby se vyhněte kontaktu s vodou nebo nanášení jiných produktů na pokožku. Po uplynutí doby působení opláchněte pokožku vlažnou vodou bez použití kosmetických přípravků.

Upozornění:

Uchovávejte mimo dosah dětí. Neobsahuje ochranné UV filtry, nechrání před slunečním zářením.

Složení:

Aqua, Polysorbate 20, Cocamidopropyl Betaine, Dihydroxyacetone, Parfum, Erythrulose, Caramel, Aloe Barbadensis Leaf Powder, Hydrolyzed Silk, Glycerin, Panthenol, Sodium Hyaluronate, Phenoxyethanol (and) Ethylhexylglycerin.

Další informace

Další informace

Hmotnost 0,3 g