-38%

Dárková opalovací sada CACAO – Opalovací voda + máslo SPF 25 + Bambucké máslo po palování

799  vč. DPH (660  bez DPH)

Skladem

Popis

Popis

Opalovací voda SPF 0 s akcelerátorem pro rychlé zhnědnutí a s třpytivým efektem – Kakao – 200 ml

Obsahuje Bronz akcelerátor a Betacaroten pro intenzivní a dlouhotrvající zhnědnutí pokožky. Vhodná především pro osvěžení obličeje a exponovaných partií vystavených UV záření, písku a mořské soli. Doporučujeme kombinovat s opalovacím prostředkem s ochrannou SPF.

Opalovací máslo SPF 25 s třpytivým efektem – Kakao – 150ml

Zjemňující oleje a vitamín E chrání před vysušováním a stárnutím pokožky. Beta-karoten napomáhá dlouhodobému zhnědnutí pokožky. Snadno se roztírá.

Jemný třpytivý efekt dodá vašemu opálenému tělu dokonalý vzhled.

Beta CAROTENE zajistí vaší pokožce zářivý bronz. Vedle opalovacích krémů je vhodným doplňkem na ochranu pokožky. Zůstává v ní, čímž zabraňuje jejímu spálení a dodává jí hezčí barvu. Opálení navíc vydrží déle. Kromě toho, že betakaroten vám dodá svěží opálený vzhled pokožky, také ji posiluje a zamezuje předčasné tvorbě vrásek. Pleť bude po potřebné dávce zklidněná a vypnutá.

Bambucké zvláčňující tělové máslo – Cacao – 150ml

Zvláčňující tělové bambucké máslo je velmi bohaté na výživu, zlepšuje hydrataci a prodlužuje a zvýrazňuje efekt opálení. Velmi snadno se absorbuje do pokožky.

Bambucké máslo a kokosový olej spolu s vitaminem E pokožku dokonale zvláční, zpevní a nádherně provoní. Zklidňuje pokožku podrážděnou slunečním zářením nebo mořskou vodou.