BODYBE slaví 7. narozeniny!

Oslavte je s námi v podobě dárku ke každé objednávce a ještě navíc se slevou 15% , která se vztahuje na celý nákup a všechny produkty v nabídce.

Při nákupu zadejte kód FLAMBE7

VYUŽÍT SLEVU A JÍT NAKUPOVAT

Za dobu svého působení na trhu od roku 2017 se značka BODYBE stala synonymem pro kvalitní a efektivní péči o naši pokožku. Díky neustálému vývoji a inovacím se stále snažíme přivádět na evropský trh moderní, účinné a progresivní novinky a to především v opalovací a samoopalovací kosmetice.

K naším narozeninám jsme si pro Vás připravili novinku letní sezóny 2024 v podobě nové kokosové vůně COCO MALIBU a samozřejmě také několik dalších produktových novinek.

A protože si vážíme každého z vás, našich věrných zákazníků, rozhodli jsme se udělat pro vás něco speciálního. K oslavě 7. narozenin BODYBE jsme si pro vás připravili akci, kdy Vám ke každé objednávce zabalíme 2 ks kávového peelingu ZDARMA a navíc od nás dostanete 15% SLEVU na celý nákup! Jedná se o první produkt, která naše značka v roce 2017 představila a má pro nás speciální význam. 

Přidejte se k nám v oslavě 7. narozenin BODYBE a nechte se hýčkat těmito skvělými produkty, které jsou připraveny právě pro Vás. Přejeme Vám krásné chvíle s BODYBE a těšíme se na další společně strávené roky.

Team BODYBE