Značka BODYBE – LOVE YOUR SKIN vyjadřuje osobitý životní styl

Naší vizí a filozofií je být především inovativní a odlišní od běžného kosmetické a lékárenského trhu. Jsme progresivní, mladá a dynamická společnost, která si vždy kladla ty nejvyšší cíle.

Příběh naší značky počal v březnu v roce 2017, kdy jsme představili první produkt Přírodní kávový peeling – BODYBE SCRUB. Peeling se stal během prvních měsíců doslova virálním bestsellerem na sociálních sítích. Zákazníci se doslova předháněli, kdo přidá působivější fotku na svůj profil. Dodnes je Instagram jedním z nejsilnějších kanálů propagace.

Dnes má značka BODYBE ve svém portfoliu na 70 produktů a kromě kategorie péče o pleť a pokožku tvoří nejvýznamnější podíl Opalovací řada SUN CARE, která si získala zákaznice především neotřelými a unikátními produkty, intenzivními třpytkami a podmanivými vůněmi.

Významným mezníkem pro značku BODYBE byla realizace vlastní vývojové laboratoře a následné výroby. Díky spojení s technologickým týmem se zkušenostmi z celého světa vznikla prémiová řada HYALURON SKIN CARE a v návaznosti také první doplňky stravy. 100% čistá kyselina hyaluronová pro vnitřní užití HYALURON 5 ELIXIR se stala velmi brzy nejprodávanějším a nejoblíbenějším produktem z celého sortimentu.

Dnes působí značka BODYBE také na 3 zahraničních trzích a expeduje do celé Evropské Unie. Kávové peelingy můžete zakoupit také na regálech celé sítě Parfumerie FAnn a v online obchodních a lékárenských sítí Alza.cz, Krása.cz, Vivantis, Pilulka.cz a Mall.cz.

Dopřejte své pleti a tělu ten pravý luxus

Historie a příběh

2016

2016 - Založení značky BODYBE Scrub - Love your skin

Příběh naší značky začal v roce 2016 na exotické dovolené na Maledivách, kde majitelé a zakladatelé značky poprvé otestovali peeling na bázi kávy lokální výroby. Jako milovníci klasické kávy byli natolik nadšeni z účinků kávového peelingu, že po celoročním vývoji a testování představili a uvedli na český a slovenský trh v březnu 2017 značku BODYBE Scrub – Love Your Skin.

Díky cestovatelskému entuziasmu za teplem po exotických zemích vznikla také myšlenka dobýt evropský trh v opalovací kosmetice.

2017

Na trh uveden první produkt přírodní kávový peeling

Klíčovým a prvním produktem je přírodní kávový peeling – COFFEE SCRUB na obličej i celé tělo, který je vyroben z TOP 10 přírodních ingrediencí, což jej odlišuje svým složením a kvalitou od podobných výrobků po celém světě. Během posledních let se díky velké poptávce a zájmům uživatelů rozrostlo portfolio o další kategorie a několik desítek produktů.

 Tel: +420 777 214 314
E-Mail: info@bodybe.cz

 K Zastávce 546/22a
503 41 Hradec Králové

 Doprava zdarma od 1500kč
Poštovné od 59kč

 Ke každé objednávce nad 999kč malý dárek